Зміст

Оптимізація сайтів

Навіщо компанії потрібні послуги пошукової оптимізації від SeoPro?

Тому що неможливо йти в ногу з ландшафтом SEO, що постійно змінюється. «SeoPro» присвятив себе науці та мистецтву оптимізації, залишаючись на передовій SEO тенденцій та змін в алгоритмах серед безлічі інших компаній. Взявшись за оптимізацію сайту, ми тим самим звільняємо Вас від клопоту. Наш досвід та прагнення до досконалості ставить нас на один рівень із провідними компаніями SEO індустрії. Коли Ви наймаєте нас, Ви отримуєте не просто чергову компанію – Ви отримуєте команду, одержиму досягненням успіху. 

Ми надаємо послуги SEO оптимізації, які підлаштовані під Ваші потреби.
Завдяки SEO послугам, які ми надаємо, Ви можете без проблем просунути Ваш сайт.

Вони включають:

SEO аудит та конкурентний аналіз

Ви не зможете створити сильну оптимізаційну стратегію без попередньої постановки цілей та завдань. Ми зробимо це за вас. Як компанія, що надає послуги SEO, «SeoPro» проводитиме ретельний SEO-аналіз усіх аспектів Вашого сайту, а також займатиметься вивченням та аналізом усіх Ваших конкурентів на ринку. Наші Seo-фахівці, проводячи веб-аналіз, виявляють проблеми і знаходять рішення для їх усунення. Після цього ми надаємо висновки і починаємо працювати разом для досягнення бажаних результатів.

У той час як ми працюємо над Вашим проектом, у Вас буде можливість контактувати з нашим менеджером, який триматиме Вас в курсі справ щодо Вашого проекту, і надаватиме Вам детальний звіт з існуючими позиціями ключових слів та кількості трафіку. Наш менеджер допоможе Вам простежити, коли стартує проект, на якому етапі перебувати і яких результатів досягне в кінці.

Аналіз ключових слів та стратегія

Один з найбільш недооцінених та важливих компонентів у будь-якій успішній SEO кампанії є виявлення та вибір цільових та пошук точних ключових слів та фраз. Наша робота виходить за рамки виявлення очевидних ключових слів, які генерують трафік і тому майже миттєво перетворюють інвестовані фінанси на високий рівень ROI. Команда «SEOpro» ретельно аналізує ключові слова, виявляючи нові можливості та покращуючи поточні, популярні ключові слова.

Оптимізація архітектури сайту

Це просто. Якщо у Вас є посилання або сторінки, що не працюють, вони не будуть враховуватися. Ми гарантуємо, що Ваш сайт та його сторінки правильно проіндексуються пошуковими роботами.

Це включає ретельний аналіз, використовуючи наші інструменти для виявлення непрацюючих посилань, канонічних помилок, файлу robots.txt, XML Sitemap, поганих посилань та інших перешкод для пошукового робота. Крім того, ми надаємо рекомендації про покращення, які можуть бути зроблені у внутрішній структурі посилань та URL сайту для збільшення його якості.

Оптимізація коду

З продуманою стратегією тематичних ключових слів ми можемо розпочати впровадження їх у сайт. Для багатьох SEO компаній оптимізація закінчується після реалізації основних HTML елементів. Це лише частина того, що ми робимо у процесі оптимізації веб-сторінок. Наша оптимізація включає оптимізацію мета-тегів, структури заголовків, видалення частини коду, який уповільнює швидкість сторінки, впровадження мікроданих та багато іншого.

Стратегія наповнення контентом та оптимізації

У SEO існує приказка що «контент усьому голова», і це від частини так. Наші послуги засновані на передовому досвіді оптимізації посадочних сторінок, які виходять за межі очікування.

Побудова посилальної популярності.

Посилальна популярність є одним із найважливіших критеріїв ранжування пошукової системи. Пошукова система вимірює популярність Вашого сайту за кількістю та якістю сайтів, які посилаються на Ваш сайт. Працюючи з нашими клієнтами, ми розробляємо стратегію придбання природних посилань за допомогою нашого програмного забезпечення.

Інтеграція соціальних мереж

Однією з найзначніших змін у SEO за останнє десятиліття стала поява соціальних мереж. Основою стратегії побудови природної маси посилань є створення контенту та присутності в соціальних мережах. Соціальні мережі допомагають отримувати трафік і покращувати рейтинг у пошукових системах.

Конверсія

Більшість SEO-компаній зосереджуються на кількох ключових словах і намагаються підвищити для них позицію. Ми ж створюючи стратегію просування, дивимося за рамки. Основний акцент ми робимо не тільки на генерацію трафіку з пошукових систем, а й перетворення його на кліки та продажі.

Ми адаптуємо усі наші SEO послуги щодо Вашого бізнесу.

Наші основні пропозиції включають:

  1. Повне управління оптимізацією в комплексі з усіма технічними аспектами впровадження та редагування сайту
  2. SEO консультації: для компанії, яка має свої власні технічні ресурси, наша команда допоможе створити SEO стратегію на основі наявного досвіду.
  3. SEO аналіз: наша команда повністю буде аналізувати сайти та профілі в соціальних мережах та надавати поради з метою покращення стратегії оптимізації Вашого сайту
  4. Нарощування маси посилань: нарощування якісної маси посилань для збільшення довіри до Вашого сайту.

Перевага SEO

Основне завдання SEO – залучення трафіку до Вашого сайту. Якщо ніхто не може знайти Вас у мережі – значить ніхто не може отримати вигоду з послуг, які Ви надаєте. Вигоди від хорошого SEO включають:

  • Стрімке збільшення трафіку
  • Високий відсоток конверсії трафіку
  • Підвищення впізнаваності бренду
  • Збільшення продуктивності сайту
  • Поліпшення юзабіліті

Чи готові почати SEO компанію? Зв’яжіться з нами сьогодні щоб створити сильну SEO компанію для Вашого бізнесу.

Що таке пошукова оптимізація?

Процес пошукової оптимізації (SEO) – це редагування коду сайту та змісту з метою побудови авторитету та відповідності ключових слів для збільшення органічного трафіку Вашого сайту. SEO це те, що допомагає пошуковій системі знайти Ваш сайт у величезному морі Інтернет.

Ось чому «SEOPro» працює в тісній співпраці з Вами, щоб розробити індивідуальну компанію для підприємств усіх розмірів. Інтернет для всіх різний і тому ми розробляємо добре продумані та адаптовані SEO стратегії з належною реалізацією, так що Ваш сайт постійно піднімався б на вершину пошукової видачі.