Зміст

Link Building

Будуйте зв’язки для кращої впізнаваності бренду

Відносини між інтернет маркетингом та посиланнями дуже потужне. Навіть люди, які недавно займаються просуванням в інтернеті, розуміють, що посилання з інших сайтів є найважливішим елементом для покращення видимості сайту. 

Будівництво авторитет вашого ресурсу є одним з найважливіших елементів поруч із контентом і SMM. Але не дивлячись на це більшість людей не усвідомлюють, що якщо правильно працювати з цими аспектами, то видимість сайту починає своє стрімке зростання. 

У SeoPro ми будемо працювати над створенням всеосяжної стратегії контенту, щоб стимулювати сильне зростання авторитету сайту. Давайте почнемо з деяких основ:

Які зовнішні посилання?

Зовнішні посилання або беклінки – це посилання, що ведуть на ваш сайт з іншого авторитетного ресурсу. Чим більше якісних та тематичних посилань ведуть на ваш сайт і якщо на них багато корисного контенту ви отримаєте природне зростання позицій у пошуковій видачі. 

Ось чому оптимізація соціальних сигналів стала частиною SEO та лінк-білдингу. Компанії у яких на сайті завжди свіжий та цікавий контент мають більше шансу побудувати природну масу посилань без використання тактик які не схвалюють пошукові системи зокрема Google.

Компетентний аналіз посилань

Клієнти для яких ми займаємося просуванням завжди отримують компетентний аналіз посилань, щоб правильно розуміти їх вплив у порівнянні з іншими сайтами-конкурентами у своїй сфері. включає в себе:

Розподіл вхідних посилань – на більшості сайтів є тенденція нарощування посилальної маси виключно на головну сторінку, але пошуковик любить, коли посилаються на різні сторінки вашого ресурсу
Розподіл анкорного тексту – текст, який посиланням веде на ваш сайт, дуже важливий для SEO. Посилання дають авторитет вашим сторінкам і всі пошукові системи прагнуть побачити природний профіль, а це означає, що на сторінку повинні вести тільки різноманітні анкори.
Посилання із соціальних мереж – SMM став тісно пов’язаний з SEO так як пошукові системи надають великої важливості соціальним сигналам з вашого сайту та враховують це у своїх алгоритмах.

Послуги до доповнення органічного лінк-білдингу

Стимуляція вхідних посилань за допомогою ретельно підібраного контенту та стратегії соціальних медіа – це рекомендація номер один для природної побудови маси посилань. Щоб доповнити ці пропозиції ми також пропонуємо інші посилання сервіси. 

Подумайте про такий розвиток як про прийняття добавок під час занять спортом. Приймати добавки добре якщо ви правильно харчуєтеся і регулярно займаєтеся, але вони не сильно допоможуть якщо ви не виснажуватимете себе вправами. 

Як добавку до лінк-білдингу, ми пропонуємо наступне:

  1. Прес-релізи – якщо він виконаний належним чином та правильно організовані всі служби, то прес-релізи можуть бути дуже корисними для впізнання вашого бренду. Є багато безкоштовних сервісів в інтернеті для створення прес-релізів, але часто не дають результатів або мінімальний, але в нашій компанії існує налагоджений механізм, який допоможе вам збільшити як видимість сайту так і впізнаваність бренду.
  2. SMO – оптимізація під соціальні мережі.
  3. Аналіз та очищення посилального профілю.

Починайте будувати масу посилань вже зараз, не втрачайте час, зв’яжіться з нами прямо зараз і отримайте реальний результат!